İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İK Politikası

Her şey insanla ilgilidir. Kurumlar insanlarla büyür ve gelişirler. O yüzden doğru insan kaynağının doğru zamanda ve doğru yerde konumlandırılması gerekmektedir. Bu yüzden TredA, yeni mezun veya tecrübeli olsun hedefe yönelik olarak doğru insanlarla çalışmayı kendisine vizyon edinmiştir. Bu çerçevede doğru iş ortamını, çalışma sistemini kurgulamak ve sürdürmek en önemli işidir.

TredA iç ve dış pazarlarda büyürken yeni çalışan ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu çerçevede işe alımlarını yaparken fark yaratacak, istekli, çalışkan, dinamik ve disiplinli bir çalışan profili üzerinden kadrolarını güçlendirmektedir. TredA mutlu çalışanlarla, mutlu müşteriler elde edeceğini bilir. İnsan kaynakları misyonu olarak özgürlükçü, yaratıcı ve değişime dayalı bir anlayış benimsemektedir.

Eğitim

TredA’da işe yeni başlayan her çalışan şirkete adaptasyonunun sağlanabilmesi ve aldığı görevi en iyi şekilde yerine getirebilmesi için bir oryantasyon eğitimine tabi tutulur.

Mevcut çalışan kadrosunun kendini yenilemesi, içsel ve dışsal sorunlarla başa çıkabilmesi için eğitimler planlanır. Günün değişen koşulları göz önünde bulundurularak gerekli eğitim programları yapılır.

Kariyer ve Staj

Departmanların ihtiyaçları ve kadroları doğrultusunda, “Staj Programı” çerçevesinde staj başvurusunda bulunan adaylar arasından uygun bulunan üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlanır.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

İş İlanları

Buradan ihtiyaç olan pozisyonları görebilir, başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞ BAŞVURU FORMU

İŞ BAŞVURU FORMU

Mesajınız iletilmiştir.

Bilinmeyen bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Eğer varsa özgeçmişinizi (CV) paylaşır mısınız?

STAJ BAŞVURU FORMU

Mesajınız iletilmiştir.

Bilinmeyen bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Eğer varsa özgeçmişinizi (CV) paylaşır mısınız?
Lütfen stajınızın zorunlu olduğuna dair belgeyi tarayıp yükleyiniz.
Staj

Stajyerlik başvurunuzu buradan yapabilirsiniz

STAJ BAŞVURU FORMU